Триває поетичний марафон: естафету прийняв факультет міжнародних відносин

11.03.2014

У Національному університеті «Острозька академія» вже дванадцяту добу поспіль безперервно читають вірші Тараса Шевченка. У виші триває акція, присвячена 200-річчю з Дня народження великого Кобзаря, а також Небесній Сотні.

Сьогодні естафету прийняли представники факультету міжнародних відносин. Станом на 17.00 одинадцятого березня хронометр зафіксував 295 годин читання творів Шевченка.

За цей час участь в акції взяли близько тисячі студентів. Прочитали понад 5 000 творів Тараса.

Зараз за перебігом дійства спостерігають свідки Богдан Турович — начальник організаційного відділу Острозької районної ради, Микола Манько — заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника м. Острога.

Пряму трансляцію акції можна переглянути на офіційному сайті університету.

Триває поетичний марафон: естафету прийняв факультет міжнародних відносин Триває поетичний марафон: естафету прийняв факультет міжнародних відносин Триває поетичний марафон: естафету прийняв факультет міжнародних відносин Триває поетичний марафон: естафету прийняв факультет міжнародних відносин

Теги: факультет міжнародних відносин, Шевченко