VII Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» в Острозькій академії

09.04.2014

У Національному університеті «Острозька академія» 9 квітня відбулося відкриття VII Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії». Олімпіада уже стала доброю традицією вишу. На конкурс з’їхалися учні 1-8 класів із 11 областей України: Волинської, Хмельницької, Рівненської, Тернопільської, Вінницької, Одеської, Запорізької, Черкаської, Донецької, Полтавської та Львівської. Олімпіада триватиме два дні.

Із вітальним словом до учасників олімпіади звернувся ректор Національного університету «Острозька академія», доктор психологічних наук, професор, Герой України Ігор Пасічник: «Це не випадковість, що така олімпіада проводиться в Острозькій академії, адже саме тут вперше побачила світ Острозька Біблія. Тут зародилося книгодрукування. Хочу зауважити, що знання святого письма — це не основне. Все залежить від віри людини. Я сподіваюся, що сьогодні всі присутні покажуть не тільки свої знання, а й віру в Господа. Сподіваюся, що цю віру вони пронесуть крізь усе своє життя, бо саме вона є основою моральності людини. Бажаю, щоб у ваших серцях залишалися любов і віра в Бога».

Юних знавців Біблії також привітали доктор педагогічних наук, професор, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» Василь Жуковський, голова громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України Володимир Марущенко, голова комісії з питань освіти, науки, культури і духовності Рівненської обласної ради Світлана Левицька, заступник директора Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія» Микола Плаксіна та інші.

«Я приїхав із Рівненської області. На цій олімпіаді я вже вдруге. У 2013 році я зайняв 2 місце. Тоді ми презентували малюнки, розповідали біблійні історії. Я вперше відкрив Біблію в 5 років. Мені здавалося, що я потрапив у казку. Я раджу всім дітям прочитати Біблію, тому що тоді вони стануть добрішими і розумнішими», — ділиться враженнями один із учасників Анатолій Примак.

Теги: Жуковський, Пасічник, гуманітарний факультет