Майбутні журналісти в Острозькій академії зробили перший крок до омріяної професії

07.04.2014

12 учнів із чотирьох областей України дізнались про основи роботи журналіста під час дводенного тренінгу «Школа універсального журналіста», який відбувся 5-6 квітня на базі Національного університету «Острозька академія».

У чому полягають особливості роботи журналіста, що таке новини і де їх шукати, як брати інтерв’ю, яким чином використовувати інтернет взагалі та соціальні мережі зокрема для підготовки журналістських матеріалів — про все це та багато іншого учні 9-11 класів із Рівненської, Волинської, Хмельницької та Житомирської областей дізнались під час дводенного тренінгу. А завідувач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія» доктор філологічних наук професор Олександр Глотов розповів старшокласникам про особливості навчання за фахом «Журналістика» в Острозькій академії.

По закінченні навчання учні отримали дипломи та можливість подальшої підтримки від організаторів тренінгу у перших кроках до здобуття професії журналіста. Чимало учнів висловили бажання вступити до навчання саме до НаУ «Острозька академія», адже переконались, що молода людина, яка прагне стати успішним професіоналом та гідним громадянином України, отримує тут усе для цього необхідне. А участь у «Школі універсального журналіста» допомагає у підготовці до здобуття журналістського фаху. До слова, серед студентів, які вже навчаються в Острозькій академії, і не лише за фахом «Журналістика», є чимало випускників подібних тренінгів, які проводяться на базі університету з 2011 року.

— Я ще раз переконалася, що журналістика — це справді моє, — підсумувала враження від тренінгу Богдана Марчук із Зарічненського району. А Іван Ліщук з Острожчини висловився схоже: «Це саме та професія, якій я хотів би присвятити своє життя». Власне, організатори тренінгу саме й прагнуть не лише дати учням, які схильні до гуманітарних наук, базові уявлення про основи роботи журналіста, а й допомогти їм та їхнім батькам зробити свідомий професійний вибір напередодні вступної кампанії. Тим часом організатори тренінгу вже запланували наступну подібну школу — вона відбудеться 10-11 травня. Довідки щодо умов участі можна отримати в організаторів за телефоном (050) 339-39-85 або звернувшись за електронною адресою vg2001@ukr.net.

Теги: Голубєв