Письменник Юрій Андрухович взяв участь у поетичному марафоні

05.03.2014

У Національному університеті «Острозька академія» вже сьому добу поспіль триває поетичний марафон — акція, присвячена Небесній Сотні та 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченка.

Сьогодні читання поезій продовжують представники Інститут права ім. І. Малиновського.

На 148-ій хвилині безперервного читання творів Кобзаря участь в акції взяв відомий український письменник, викладач Острозької академії Юрій Андрухович. Йому випало прочитати фрагмент із відомої поеми «Марія». До слова, зараз Юрій Андрухович читає лекції із курсу «Літературна праця журналіста» в Острозькій академії.

Станом на 15.15 п’ятого березня хронометр зафіксував 149 годин 20 хвилин читання віршів. За цей час в акції взяли участь близько 420 студентів.

Від початку акції прочитали близько 2 500 творів великого Кобзаря.

Свідками дійства стали вчителі Ганна Головко, Наталія Холодюк, Наталія Барановська, Любов Тимчук, Леонід Карімов, Олександр Антонюк — менеджер відділення банку «Надра», Ольга Данилюк — редактор «Рівненської газети», Володимир Поліщук — військовий, Надія Лапій — головний бухгалтер Острозького КП «Водоканал» та інші.

Пряму трансляцію марафону можна переглянути на офіційному сайті університету.

Теги: поетичний марафон, Андрухович