Студентка-правник — переможець всеукраїнського конкурсу наукових робіт

03.11.2014

Ольга Якимчук, студентка V курсу спеціальності «Правознавство» Національного університету «Острозька академія», здобула перше місце у V Стипендіальному конкурсі Ліги студентів АПУ за ініціативи та підтримки Президента АПУ, адвоката Дениса Бугая.

У Києві 22 жовтня в приміщенні офісу VB PARTNERS відбулося нагородження переможців цього інтелектуального поєдинку. Уже традиційно студентам була надана можливість спробувати свої сили у написанні робіт науково-публіцистичного характеру щодо питань державного управління (з адміністративного, конституційного, виборчого та інших галузей права), та отримати достойну винагороду за свої ґрунтовні дослідження.

«Конкурс був започаткований п’ять років тому і став першим подібним конкурсом студентських робіт, що ініційований юридичною компанією. Приємно, що це починання підтримали й інші учасники ринку. Його основна мета — показати студентам, що своїми знаннями можна не лише отримати перемогу, але й заробити кошти. Успіх та знання мають бути належним чином заохочені», — зазначив Президент АПУ Денис Бугай.

Перше місце та премію в розмірі 6 000 грн. отримала студентка-правник Національного університету «Острозька академія» Ольга Якимчук за роботу «Адміністративна реформа в Україні: євроінтеграційний вимір».