Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Викладач Острозької академії призначений головою обласної держадміністрації Рівненської області

03 March 2014

Щиро вітаємо викладача Національного університету «Острозька академія» Рибачка Сергія Леонідовича з призначенням головою обласної держадміністрації Рівненської області.

Переконані, що цінності християнської моралі та національної ідеї, культивовані в Острозькій академії, стануть Вашою професійною парадигмою на новій посаді.

Бажаємо докласти усіх зусиль, відповідальності, професіоналізму в цей нелегкий для держави час. Готові підтримати й допомагати!