Острозька академія отримала відзнаку від організації «Канада. Світ. Молодь»

02.12.2014

Цьогоріч минає 19 років, як Національний університет «Острозька академія» розпочав співпрацю з міжнародною молодіжною волонтерською організацією «Канада. Світ. Молодь», яка існує впродовж 43 років. Щороку 36 студентів Острозької академії від’їжджають до Канади на 3 місяці, а канадські студенти приїжджають до України. У зв’язку з подіями в Україні цьогоріч обмінів немає, але НаУОА продовжує співпрацю з організацією.

Нещодавно «Канада. Світ. Молодь» підбивала підсумки роботи за останні п’ять років. Від Острозької академії в Канаді побував з візитом координатор обмінних програм відділу міжнародного співробітництва НаУОА Сергій Галецький.

«З-поміж усіх європейських країн тільки Україна представлена партнером цієї організації, а єдиним представником від України є наш університет. У рамках цього партнерського візиту, який тривав тиждень, я відвідав Монреаль, Оттаву, Торонто. Ми зустрічалися з керівниками та працівниками головного офісу програми, звітували про нашу роботу за останнє п’ятиріччя, розповідали про переваги роботи, про те, чи справдилися наші очікування від неї. Окрім України, на зустрічі були також присутні представники таких країн як Перу, Танзанія, Бенін, Гондурас, Нікарагуа, Індонезія, Гана. Також ми зустрілися з представниками канадського уряду в Оттаві, де обговорили перспективи подальшої співпраці. Нам провели екскурсію в тамтешньому парламенті. Здивувало те, що люди мають вільний доступ до установи, не так, як в Україні. Я уже бував в Канаді неодноразово до цього, але кожного разу відкриваєш для себе якісь її нові аспекти. Це цілковито відкрита для людей країна»,

розповів Сергій Галецький.

Президент організації «Канада. Світ. Молодь» зазначив, що співпраця з Україною надзвичайно продуктивна, і наша країна — один із найкращих партнерів організації. Більше того, Острозька академія навіть здобула відзнаку за плідну співпрацю і значний внесок у вдосконалення програми обміну.

Теги: «Канада.Світ.Молодь», Канада. Світ. Молодь, обмінна програма "Канада Світ Молодь"