30.10.2013

Працівник відділу міжнародного співробітництва Національного університету «Острозька академія» Сергій Галецький та випускниця університету Іванна Лопацька взяли участь у навчальному форумі країн-партнерів міжнародної волонтерської обмінної програми «Канада.Світ.Молодь», що відбувся 21-25 жовтня у місті Ліма (Перу).

Учасники партнерської зустрічі мали нагоду побувати на тренінгах з організації волонтерських обмінів. Окрім цього, представники різних країн обговорили результати роботи програми, розглянули нові схеми співпраці.

Варто зауважити, що у форумі взяли участь десять країн — Україна, Індонезія, Болівія, Кенія, Танзанія, Нікарагуа, Перу, Колумбія, В’єтнам та інші.

Нагадаємо, що Україна вже 18 років поспіль є незмінним партнером обмінної програми, до речі, єдиним на теренах Європи. Щороку 36 студентів Острозької академії мають нагоду упродовж трьох місяців жити в Канаді і працювати на волонтерських засадах у галузі охорони здоров’я й екології, економічній, соціальній, освітній й управлінській сферах. Відповідно — 36 молодих людей із Канади ознайомлюються із українською історією, культурою і стають активними учасниками освітнього процесу.

Представники Острозької академії — учасники форуму країн-партнерів програми «Канада.Світ.Молодь» Представники Острозької академії — учасники форуму країн-партнерів програми «Канада.Світ.Молодь»

Теги: форум, Перу, міжнародний відділ, обмінна програма "Канада Світ Молодь"