30.09.2013

Доцент кафедри міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Ігор Плевако став представником України на міжнародній конференції, присвяченій проблемам іспано- і португаломовного світу, «Росія та Ібероамерика в глобалізованому світі: історія і сучасність». Конференція проходила 26-28 вересня у Санкт-Петербурзькому державному університеті. Протягом трьох днів вчені і політики обговорювали питання економічного та політичного розвитку країн Латинської Америки, Піренейського півострова і Російської Федерації.

Співорганізаторами конференції стали Санкт-Петербурзький державний університет, Інститут Латинської Америки РАН, Університет Гельсінкі (Фінляндія) та Університет ICESI (Колумбія).

Відкриваючи конференцію, голова програмного комітету професор Лазар Хейфец наголосив, що конференція зібрала в Петербурзі представників світової ібероамериканістики. Сюди для дискусій приїхали більше 150 фахівців із 17 країн — вчені, політики, посли і консули країн Латинської Америки у Російській Федерації.

У рамках наукового заходу працювало вісім секцій, два круглих столи та майстер-класи. Особливу роль Латинської Америки сьогодні відзначали дуаєн латиноамериканського корпусу послів у Росії — посол Гватемали Хорхе Луїс Перес Альварадо, міністр економіки Сальвадора Хосе Армандо Флорес і інші дипломати Росії, Мексики, Перу.

Працюючи у секції «Латинська Америка — основні тренди політичного розвитку», Ігорю Плеваку випала нагода познайомитися із найновішими підходами до вивчення проблем країн Латинської Америки, аналізу сучасної геополітичної ситуації, а також вдалося налагодити контакти факультету міжнародних відносин Острозької академії із зарубіжними науковими інституціями та провідними вченими.

Викладач Острозької академії представляв Україну на конференції у Санкт-Петербурзі Викладач Острозької академії представляв Україну на конференції у Санкт-Петербурзі

Теги: міжнародна конференція, Плевако, Острозька академія, міжнародні відносини, конференція