В Острозькій академії обговорили концепцію посібників з курсів «Філософія права» і «Теорія права»

23.09.2013

У Національному університеті «Острозька академія» 20 вересня робоча група фахового проекту Організації з безпеки і співробітництва в Європі презентувала для викладачів і студентів Інституту права ім. І. Малиновського концепцію посібників з курсів «Філософія права» та «Теорія права».

Гостями наукового заходу стали Микола Козюбра, доктор юридичних наук, професор, суддя Конституційного Суду у відставці, Сергій Максимов, доктор юридичних наук, професор, Станіслав Погребняк, доктор юридичних наук, викладачі Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» і Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського.

Учасники презентації висловили свої думки щодо розмежування теорії права та теорії держави під час вивчення у вищих навчальних закладах України та чітко охарактеризували, якими хочуть бачити юристів у майбутньому.

«Завдання юриста — задовольнити потреби держави і людини, а філософа — завжди залишатися вчителем свободи», — зазначив викладач кафедри історії та теорії держави і права Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського Олександр Тимохін.

Робоча група працювала в Острозькій академії до 21 вересня.

Теги: посібник, право