Студенти-журналісти Острозької академії – переможці форуму «Молодіжна журналістика»

16.09.2013

У номінації «Друковані ЗМІ» в рамках форуму «Молодіжна журналістика» першість вибороли студентки четвертого курсу спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» Катерина Газізянова та Юлія Кравець.

Форум відбувся 13-15 вересня на базі Білоцерківського національного аграрного університету. Учасниками заходу стали представники близько 60 вищих навчальних закладів країни у кількості 110 чоловік, серед яких були і студенти-журналісти Острозької академії.

Учасники взяли участь у конкурсі на кращий молодіжний ЗМІ у трьох напрямах: друковані ЗМІ, телебачення/радіо, Інтернет-ЗМІ. Катерина Газізянова та Юлія Кравець посіли перше місце у номінації «Друковані ЗМІ» за проект студентського журналу «Забороняти заборонено».

Також під час форуму учасники мали можливість взяти участь у семінарах, тренінгах, майстер-класах, присвячених розвитку молодіжних ЗМІ та розвитку євроінтеграційних процесів в Україні, які провели представники телеканалу «Тоніс», Національної академії державного управління при Президентові України, журналісти «Німецького радіо» та знавці Інтернет-ЗМІ.

«Перемога у такому форумі для нас стала приємною несподіванкою. Конкуренція була доволі серйозна, проте ми акумулювали всі свої зусилля і тепер наш журнал «Забороняти заборонено» — один із найкращих студентських і молодіжних видань України, — розповідає Катерина Газізянова, — Погода підводила, дорога була далека і важка, втім зараз ми згадуємо це з посмішкою і віримо, що наш проект вдосконалюватиметься і привертатиме увагу ще більшої аудиторії.»

Теги: переможці, форум, гуманітарний факультет, журналісти