Закриття культурно-мистецького сезону в Острозькій академії

14.06.2013

У Національному університеті «Острозька академія» 13 червня відбулося закриття культурно-мистецького сезону 2012-2013. Творчі колективи університету підготували звітний концерт під назвою «Show must go on» для студентсько-викладацького складу вишу. Усі присутні в залі мали нагоду пригадати найцікавіші моменти культурно-мистецького життя. У цьому їм допомагали ведучі Юлія Костровська та Роман Скорий.

Танцювальний колектив «Спалах» поділився із глядачами своїми літніми планами. У танцювальній постановці «Ніч на Івана Купала» вони відтворили чудові традиції українського народу. Олександр Бухвал створив ліричну атмосферу в залі, продекламувавши поезію «А й правда, крилатим ґрунту не треба». Хоровий колектив Острозької академії виконав пісню «Їхав козак за Дунай». Романтичну ініціативу підхопив ансамбль скрипалів. Запальне танго продемонстрував танцювальний колективний бального танцю «Реверс». Театральну мініатюру увазі глядачів представила студія «Дивись!». Анна Барановська продемонструвала традиційний східний танець, колектив «Live Dance Crew», Андрій Прокопчук і Владислав Хименко показали публіці свої останні напрацювання у сфері сучасних видів танцю. Енергетичний заряд публіка отримала також від співу Еліни Кузнєцової, Бориса Шубіна, Максима Терещука, Анастасії Тимошенко. А пісня у виконанні Василя Махлюка змусила глядачів пригадати цьогорічний конкурс «Пан Острозький». Порцію позитиву та посмішок студентам подарувала КВН-команда «Діаспора».

Проректор з навчально-виховної роботи професор Руслана Каламаж привітала учасників і гостей свята, а також вручила студентам грамоти за активну участь у культурно-мистецькому житті Острозької академії, значний внесок у розвиток і популяризацію української культури та мистецтва.

«Цьогорічний культурно-мистецький сезон був дуже насичений різноманітними заходами. Настільки різноманітними, що було майже нереально виокремити найцікавішу подію чи провести головну тему, щоб обіграти її на заключному концерті, — зазначила директор культурно-мистецького центру Острозької академії Дар’я Швая. — Але тим приємніше було пригадувати найяскравіші моменти цього сезону. Хочеться сподіватися, що на концерті усі колективи та сольні виконавці отримали достатньо натхнення для того, щоб продовжити свою творчість наступного року, а глядачі з радісним очікуванням підхопили нашу ідею: «Show must go on».

Теги: хор, культурно-мистецький центр, Каламаж, Хоровий колектив Острозької академії, заходи