Битва хористів в Острозькій академії

09.06.2013

Концерт хорового колективу Острозької академії під назвою «Битва хористів» відбувся шостого червня у студентському клубі. Захід став своєрідним підбиттям підсумків творчої роботи хору, адже за плечима — не одна перемога як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях.

Крім композицій, які вже стали візиткою хору — «Острозький розспів», «Нинє отпущаєши», «Тиха вода» — у цікавій інтерпретації прозвучали твори «Forgiven», «Їхав козак за Дунай», «Він чекає на неї» та інші. Відтак, під час концерту відбувалася так звана битва між стилями хорового співу — класичним, народним і сучасним. Більше того, глядачі мали нагоду оцінити й інші таланти хористів, які підготували незвичні для такого заходу номери: читання власних поезій, гру на музичних інструментах і навіть танці — східні й українські народні.

«Цей захід став не тільки звітним концертом колективу, він продемонстрував, що упродовж 18 років свого існування хор постійно змінюється, збагачує свій репертуар та рухається вперед разом зі студентами, які щороку приходять з новими ідеями, новим баченням, новими ініціативами. Як на мене, дуже позитивною стала спроба показати глядачам, що хор — це не тільки духовна музика, класичні, твори чи, скажімо, академічна манера співу; хор — це ще й весело, живо і цікаво,» — зазначила керівник Культурно-мистецького центру Дар’я Швая.

На концерт також запросили екс-учасників хору — випускників Острозької академії, які поділилися спогадами та висловили слова вдячності керівництву хорового колективу — Ларисі Бащук та Оксані Денисюк. «Для мене участь в хорі — це було не лише розкриття та реалізація творчого потенціалу, а й нові знайомства, хороші друзі, низка поїздок з концертами за кордон. Щиро дякую керівникам хору за створення такої можливості для студентства Острозької академії», — поділилася враженнями магістр культурології НаУОА Юлія Кравчук.

Сюрпризом для аудиторії став експромт за її ж участі — імпровізоване виконання глядачами жартівливої пісеньки «Коктейль».

Завершальним акордом свята стало нагородження найактивніших учасників хору подяками за особливий внесок у розвиток культурно-мистецького життя університету.

Битва хористів в Острозькій академії Битва хористів в Острозькій академії

Теги: культурно-мистецький центр, хор,