Презентація посібника, присвяченого методології написання наукових робіт з політології

29.05.2013

У Національному університеті «Острозька академія» 29 травня відбулася презентація навчального посібника «Як писати наукові роботи з політології?» за участі авторів — доцента кафедри політології, кандидата політичних наук Юрія Мацієвського та старшого викладача, кандидата наук з державного управління Віталія Лебедюка.

Мета створення посібника — показати як здійснюється політологічне дослідження й проілюструвати основні етапи роботи — від формулювання проблеми до аналізу та інтерпретації даних.

«Ідея виникнення з’явилася після багаторічного досвіду роботи у державно-екзаменаційних комісіях, під час захисту курсових робіт. Ми помітили, що окрім формального оформлення роботи студенти стикаються з більш складними та фундаментальними речами, які заважають їм стати фахівцями, а саме: формулювання дослідницького питання, операціоналізація понять, робота з літературою, вибір методів дослідження та інтерпретація отриманих результатів. Тому сподіваємось, що навчальний посібник допоможе студентам впоратися з труднощами які виникають під час написання політологічного дослідження», — розповідає Віталій Лебедюк.

У книзі автори пропонують відповіді на питання щодо методології дослідження. Особливу увагу зосереджено на послідовності дослідницьких кроків, використанні кількісних методів, написанні тексту та його оформленні.

Навчальний посібник рекомендовано студентам, аспірантам, науковцям і всім, хто цікавиться питаннями політичних досліджень.

Презентація посібника, присвяченого методології  написання наукових робіт з політології Презентація посібника, присвяченого методології  написання наукових робіт з політології Презентація посібника, присвяченого методології  написання наукових робіт з політології

Теги: факультет політико-інформаційного менеджменту, посібник, політологія