Представник екзаменаційного центру «Cambridge» в Україні Дарина Сіжук провела презентації в Острозькій академії

22.05.2013

У Національному університеті «Острозька академія» 21 травня відбулася презентація представника екзаменаційного центру «Cambridge» в Україні Дарини Сіжук на тему: «Сambridge English: Business, Legal and Advanced — A Badge of High-Achievers». На презентації були присутні студенти економічного і правничого факультетів.

Дарина Сіжук ознайомила студентів з екзаменом «Cambridge English: Business, Legal та Advanced » та з перспективами працевлаштування для студентів, які отримали сертифікат «Сambridge English: Business, Legal та Advanced».

До слова, екзамени «Cambridge English» з англійської мови дають можливість отримати один із найавторитетніших у світі сертифікатів на знання англійської мови. Екзамени «Cambridge English» розроблені та координуються одним із найстарших і найбільших у світі некомерційних екзаменаційних підрозділів Cambridge English Language Assessment і відповідають Загальноєвропейському стандарту мовної компетенції (Common European Framework of Reference, CEFR), а також є його частиною.

Дарина Сіжук також провела презентацію для викладачів англійської мови Острозької академії на тему: «Teaching Tips for Exam Preparation Courses. How to Make Business and Legal English Fun». На цій презентації представник екзаменаційного центру «Cambridge» в Україні представила методичні аспекти підготовки до іспитів BEC і ILEC.

Теги: Faculty of Romance and Germanic Languages, економічний факультет, Інститут права ім. І. Малиновського, факультет романо-германських мов, тренінг-семінар, презентація