Студентка Острозької академії – у «ТОП-20» молодих лідерів Рівненщини

29.04.2013

Днями у Рівному нагородили переможців обласного рейтингу «ТОП-20: молоді лідери Рівненщини», який спільно провели молодіжна організація «Smart People» та Видавничий дім «ОГО». Серед переможців –  і студентка Острозької академії, магістрантка спеціальності «Філософія та релігієзнавство» Ольга Данилюк.

Переможців визначали двома шляхами –  десятьох (у тому числі й студентку Острозької академії) назвали інтернет-користувачі, за результатами голосування на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua, а ще десятьох визначила Рада експертів і партнерів проекту. Лідери рейтингу отримали пам’ятні кубки, дипломи, квитки в кіно та на гру у боулінг.

Рейтинг став частиною підготовки до першого Форуму молодих лідерів Рівненщини, який відбувся у Рівному 20-21 квітня. Під час заходу близько сотні молодих людей отримали змогу поспілкуватись з відомими успішними рівнянами, які ділились досвідом діяльності в політиці, бізнесі, журналістиці та управлінні громадськими організаціями. До слова, Ольга Данилюк, яка була учасницею Форуму, відзначилась і під час нього –  на вечорі знайомств, який влаштували організатори, аби молодь встановила якнайбільше корисних контактів між собою, студентка Острозької академії перемогла в конкурсі, зібравши найбільшу кількість візиток присутніх –  31!

– Для мене успішність людини виражається не стільки в матеріальному достатку, відомості у світі чи країні, скільки ще і в тому, наскільки на життєвому шляху та при досягненні цілі не втратилися життєві цінності та переконання, –  поділилась міркуваннями, отримавши диплом переможниці рейтингу, Ольга Данилюк. –  Успіх –  це коли поєднуєш усі сфери життя, які тебе цікавлять, не втрачаючи нічого важливого в жодній із них.

Для студентки гуманітарного факультету призове місце в рейтингу «ТОП-20: молоді лідери Рівненщини» –  не перша відзнака за активність у навчанні та громадській діяльності. Раніше Ольга Данилюк вже стала, зокрема, стипендіаткою Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», однією з переможниць рейтингу «ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини» та конкурсу краси та інтелекту «Гальшка року».

Магістрантка спеціальності «Філософія та релігієзнавство» є постійною учасницею заходів з духовно-морального виховання, що відбуваються в академії, доповідачем на всеукраїнських та міжнародних конференціях відповідної тематики, автором журналістських матеріалів на теми духовності в інформаційно-аналітичному журналі «Рівненщина релігійна», який видає кафедра релігієзнавства Острозької академії, та на порталі OGO.ua.

Студентка Острозької академії –  у «ТОП-20» молодих лідерів Рівненщини

Теги: переможці, гуманітарний факультет, рейтинг