Dance Show «Танці з Викладачами» - вперше в Острозькій академії

18.04.2013

Уперше в стінах Національного університету «Острозька академія» відбулося феєричне Dance Show «Танці з Викладачами», яке організував та провів Культурно-мистецький підрозділ Братства спудеїв університету.

У шоу-проекті взяли участь студенти та викладачі з різних факультетів, загалом, шість танцювальних пар. Першою на паркет вийшла пара у складі викладача факультету романо-германських мов Іванни Гаврилюк і студента цього ж факультету Володимира Романюка. Другими свої танцювальні таланти демонстрували старший викладач економічного факультету, кандидат психологічних наук Юрій Коцюк і Олександра Бурба. Парою під номером 3 стали Іван Хом’як, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, й студентка гуманітарного факультету Ольга Денисюк. Наступними на сцену вийшли фахівець Інституту права ім. І. Малиновського Вікторія Волинчук та Андрій Прокопчук. П’ятими виступали викладач факультету романо-германських мов Вікторія Гонгало й Андрій Кривчук. А шостими — викладач факультету політико-інформаційного менеджменту Ганна Охріменко та викладач факультету романо-германських мов Дмитро Панчук.

Варто зазначити, що кожну пару до участі в конкурсі готувала студентка факультету політико-інформаційного менеджменту Віта Москальчук. За словами учасників шоу, вона змогла оцінити можливості кожної пари і, відповідно, підібрати найоптимальніший репертуар.

Головою журі конкурсу був заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету Володимир Годовський.

Отож, перемогу в шоу-проекті за результатами оцінок журі здобула пара у складі Вікторії Гонгало й Андрія Кривчука за пристрасне аргентинське танго. Друге місце посіли Юрій Коцюк і Олександра Бурба, а третє — Іванна Гаврилюк і Володимир Романюк. До речі, саме ця пара отримала і приз глядацьких симпатій за результатами інтернет-голосування у соціальних мережах.

Братство спудеїв Острозької академії вручило подяки за участь у Dance Show «Танці з Викладачами» усім парам, які не побоялися вийти на сцену і відкрити у собі нові таланти.

Теги: факультет романо-германських мов, факультет політико-інформаційного менеджменту, факультет міжнародних відносин, переможці, Хом’як, економічний факультет, Інститут права ім. І. Малиновського, гуманітарний факультет