Студенти Острозької академії взяли участь у XІ Всеукраїнському з’їзді православної молоді

11.02.2013

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета 9-10 лютого 2013 року в приміщенні актової зали КПБА відбувся XІ Всеукраїнський з’їзд православної молоді.

Робота з’їзду складалася з пленарного засідання та роботи в секціях. Тема заходу: «Життя православних християн в умовах світової кризи».

На пленарному засіданні виступили:
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет
Архиєпископ Тернопільський і Бучацький Нестор;
Архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір (до цього часу, керуючий у справах молоді);
Архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Єстратій.

По закінченні пленарного засідання, розпочалася робота в секціях.
Секції були представлені наступною тематикою:
• Вплив мас-медіа на формування духовного розвитку особистості (керував Архиєпископ Нестор);
• Сім’я, як головний осередок збереження духовних цінностей;
• Діяльність та специфіка роботи недільних шкіл.

Окремою секцією зібралися голови єпархіальних відділів, де вони разом з керуючим у справах молоді Макарієм Папішем обговорили різноманітні проблеми Української православної церкви.

9 лютого відбулося Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, на якому співслужили Архиєпископ Нестор та Єпископ Вишгородський Агапіт, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. Вони також співслужили і Божественну літургію в неділю 10 лютого. Богослужіння супроводжувалися архієрейським то семінарським хорами.

Закриття з’їзду відбулося 10 лютого, на якому було підсумовано діяльність з’їзду та побажання на подальшу роботу. Після цього, відбувся святковий концерт від учасників з’їзду. Концерт розпочався Різдвяними піснеспівами, який відкривали учасники хору «Благовість» студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університет «Острозька академія». На концерті виступали представники єпархій з різних куточків України. На концерті звучала як духовна музика, так і українські народні пісні, крім того. Деякі учасники читали свої авторські вірші. Завершили цей концерт делегати з Острозької академії, які заспівали многоліття всім учасника XI Всеукраїнського з’їзду православної молоді.

Теги: Всеукраїнський з’їзд, Філарет, Храм преп. Федора Острозького