Віденський бал по-острозьки

04.02.2013

Факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» вже вкотре організував Віденський бал. Свято вишуканості, краси та грації, свято, для справжніх пошановувачів прекрасного.

Приміряти вишукані вбрання, закружляти в енергійному вальсі, зрештою, поринути у світ аристократії — таку можливість мали усі охочі як викладачі, так і студенти академії. Серед останніх, як повідомляють організатори балу, існує навіть конкуренція.

«Квитки на Бал студенти розкуповують моментально, а потім вже починають ретельно готуватися до нього. За декілька тижнів до Балу проходили майстер-класи вальсу від Василя Гончарука. Цікаво, що відвідувачами Балу є також і випускники академії», — розповідає організатор Балу Катерина Сімак.

За словами викладача кафедри англійської мови та літератури Дмитра Панчука, проведення таких заходів в Україні започаткували саме в Острозькій академії. «Уперше, ми провели Віденський Бал ще в 2006 році. Думаю, що ця традиція продовжиться і надалі, адже Бал — невід’ємна частина святкування тижня факультету романо-германських мов Острозької академії», — говорить Дмитро Панчук.

Від казкової атмосфери, яка панувала під час Балу, враженнями поділилися студенти:

Тарас Рейтерович, студент економічного факультету

— Всі очікування, які ми покладали на проведення такого прекрасного вечора справдилися. Настрій у мене зараз надзвичайний: романтичний, мрійливий...

Наталка Мирончук, студентка факультету романо-германських мов

— Безумовно, такий вечір не може не захопити. Настрій, який зараз маю могла б охарактеризувати як вишуканий, аристократичний.

Теги: Віденський бал, факультет романо-германських мов