Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

16 січня 2013

«Юридичний Вісник України» оголосив рейтинг найкращих авторів, чиї матеріали публікувалися на сторінках видання упродовж 2012 року. Для проведення аналізу редакція відібрала всі публікації ЮВУ і за допомогою анкетування, експертних оцінок, порад членів Редакційної ради та читачів визначила 52 (відповідно до кількості тижнів у році) найкращих авторів. Цьогорічний рейтинг складається із дев’яти номінацій: «Високий рівень аргументації і пошук вирішення складної соціальної проблеми», «Творче висвітлення складних питань правозастосування», «Досконалий професійний аналіз актуальної комплексної проблеми» тощо.

Професор Острозької академії Василь Попелюшко, доктор юридичних наук, директор Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА, став одним із найкращих авторів видання у номінації «Системний науковий аналіз правової проблеми» із матеріалом «Запобіжні заходи в новому КПК України: поняття, мета, підстави, види та загальна характеристика».

У цій же номінації відзначили й статтю Михайла Смоковича, доцента кафедри муніципального права та адміністративно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, судді Вищого адміністративного суду України, на тему «Виборчі спори. Деякі питання розгляду адміністративними судами виборчих спорів у виборах народних депутатів».

Викладачі Острозької академії – одні з найкращих авторів «Юридичного Вісника України» Викладачі Острозької академії – одні з найкращих авторів «Юридичного Вісника України»