Острозька академія обрала Гальшку року

29.11.2012

Вечір аристократиності, краси, вишуканості та інтелекту вже став доброю традицією в Острозькій академії. Цьогоріч конкурс «Гальшка року» відбувся 29 листопада. Факультет романо-германських мов представляла Юлія Зозуля, Інститут права ім. І. Малиновського — Катерина Сацик, факультет міжнародних відносин — Ольга Ковбасюк, Ірина Петрук захищала гідність економічного факультету, Олена Кметь і Маргарита Прищепа продемонстрували бачення образу фундаторки університету факультету політико-інформаційного менеджменту та гуманітарного факультету відповідно.

Оцінювало учасниць журі у складі Василя Гізуна — режисера Народного молодіжного театру «Від ліхтаря» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, Анатолія Хеленюка — старшого наукового співробітника Історико-культурного заповідника м. Острога, Марії Кузьмінчук — керівника Відділу культури Острозької районної державної адміністрації, Романа Свинарчука — видавця, начальника редакційно-видавничого відділу Національного університету «Острозька академія».

Найдостойніші номінантки всіх факультетів змагалися за почесне звання у чотирьох конкурсах: «Представлення», «Один день із життя Гальшки», «Мій талант», «Заповіт Гальшки Острозької». Також дівчата повинні були дати відповіді на деякі запитання журі.

До речі, вранці 29 листопада рівненський інформаційний портал «ОГО» підбив підсумки інтернет-голосування і назвав ім’я володарки титулу «Гальшка онлайн». Нею стала студентка Інституту права ім. І. Малиновського Катерина Сацик. Головний редактор видання Віталій Голубєв вручив подарунок переможниці голосування, а також привітав усіх учасниць конкурсу. На його думку, на конкурсі «Гальшка року» студентки Острозької академії вражають не лише вродою, а й гармонією зовнішності та внутрішнього світу, розумом і людськими якостями, талантом і артистизмом.

Крім того, Катерина Сацик отримала відзнаку у номінації «Панна Елегантність». Ольгу Ковбасюк журі нагородило титулом «Панна Артистичність», Ірину Петрук — титулом «Панна Талант». Олені Кметь пощастило вибороти почесне звання «Панна Грація», а Маргариті Прищепі — «Панна Екстраординарність».

Упродовж вечора глядачі також мали можливість проголосувати за улюблену конкурсантку. У номінації «Симпатія залу» перемогла студентка гуманітарного факультету Маргарита Прищепа.

А Гальшкою року стала студентка факультету романо-германських мов Юлія Зозуля. Дівчина вразила суддів креативними ідеями, артистичністю та вмінням сміливо мріяти.