Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студентка Острозької академії – переможець спортивних змагань

08 листопада 2012

Студентка Національного університету «Острозька академія» Світлана Очеретович здобула перемогу у змаганнях з легкої атлетики на обласному рівні.

Вона посіла перші місця в змаганнях з легкої атлетики в залік Спартакіади ВНЗ І-IV рівнів акредитації Рівненської області 2012-2013 рр. у програмі 1500 м серед жінок та у кубку області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР, КОЛІСП серед дівчат 1995-96 рр. н. з бігу на 800 м.