В Острозькій академії відсвяткували День словника

31.10.2012

Із ініціативи магістрантів факультету романо-германських мов та завідувача LEXILAB Лесі Коцюк у рамках діяльності English Speaking Club в Острозькій академії 30 жовтня відбулося святкування Дня словника. Ця традиція прийшла до нас зі Сполучених Штатів Америки і присвячена пам’яті Ноя Вебстера — «батька» американського словника.

Студенти підготували безліч цікавих завдань інтелектуального характеру для представників різних факультетів академії.

Почесним гостем свята став філолог Тарас Береза — укладач різноманітних англо-українських словників. Він презентував свій «Сучасний англо-український словник живої мови» — останню новинку лексикографічної лабораторії LEXILAB. За словами укладача, цей словник допоможе урізноманітнити мовлення студентів, зробити його насиченим і виразним, допоможе тим, хто пов’язав своє майбутнє з перекладацькою та викладацькою діяльностями.