Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії обговорили проблеми правової освіти

11 вересня 2012

Представники Рівненської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення 11 вересня зібралися у Національному університеті «Острозька академія». На порядку денному було обговорення питань правової освіти та вступу до вищого навчального закладу.

Окремо розглядалися проблеми, що можуть виникати із правилами внутрішнього розпорядку, а також відповідальність, яку несе винуватець за їх порушення в освітніх закладах.

Крім того, члени міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення обговорили реалізацію права дитини на сім’ю. Під час засідання були також виступи щодо організації проведення профілактичної роботи у підлітковому середовищі області та пошуку шляхів недопущення скоєння неповнолітніми злочинів і правопорушень.

В Острозькій академії обговорили проблеми правової освіти В Острозькій академії обговорили проблеми правової освіти