Академічна бібліотека представила свої нові напрацювання за літо

07.09.2012

Із року в рік Наукова бібліотека Острозької академії розпочинає новий навчальний процес із низкою нововведень і напрацювань. Цьогоріч студенти та викладачі університету матимуть можливість користуватися оновленим бібліотечним сайтом і слідкувати за щомісячними надходженнями літератури до бібліотечних фондів, використовувати електронні варіанти періодичних видань, які передплачує бібліотека, а також ознайомитися з усіма академічними колекціями книг.

Головне досягнення бібліотеки за літо — спеціальний електронний ресурс, який значно полегшить замовлення необхідних книг для кожної кафедри. «Відтепер кожен викладач зможе замовити літературу, яку він рекомендує студентам, у будь-який час без жодних проблем з документацією, — говорить директор Наукової бібліотеки Національного університету „Острозька академія“ Андрій Цапін. — Кожна кафедра зможе переглядати у системі свої замовлення, змінювати їх чи відміняти. Бібліотека не потребує незліченної кількості книг. Вона потребує книги, які стануть у пригоді студентам».

Андрій Цапін наголосив, що кожен викладач оцінюватиме якість отриманих книг зі свого предмету. Книги, які матимуть позитивні відгуки та відмінні оцінки, замовлятимуться у більшій кількості, бібліотечні фонди поповнюватимуться лише якісною літературою.

Академічна бібліотека представила свої нові напрацювання за літо Академічна бібліотека представила свої нові напрацювання за літо Академічна бібліотека представила свої нові напрацювання за літо