Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Художній пленер в Острозькій академії відкрито

13 серпня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 10 серпня відбулося відкриття художнього пленеру, який ось уже сім років поспіль проводиться тут у різних форматах.

Цьогоріч на запрошення краєзнавця, художника-реставратора, ініціатора проведення такого мистецького заходу Миколи Бендюка, до Острога приїхали художники, які брали участь у пленері, що проходив в селі Поташня Вінницької області, зокрема, це Прокіп Колісник (Словаччина), Олесь Соловей, Василь Корчинський, Василь Красьоха та інші.

За словами Миколи Бендюка, цьогорічний пленер відрізняється від попередніх тим, що для художників відразу була задана тема, пов’язана з історією Острога та діяльністю князів Острозьких. Відтак художники приїхали уже з готовими полотнами, а за результатами пленеру на згадку про участь вони мають залишити в Острозі ще по одній картині.

20 серпня у підземній художній галереї Національного університету «Острозька академія» відбудеться відкриття попленерової виставки, яка діятиме до кінця вересня.

Художній пленер в Острозькій академії відкрито Художній пленер в Острозькій академії відкрито