Cтуденти Острозької академії візьмуть участь в ювілейній Літній школі журналістики "Дня"

15.06.2012

З 25 червня по 1 серпня у редакції газети «День» працюватиме Х літня школа журналістики. Щороку активну участь у ЛШК беруть студенти Острозької академії. Цього разу виш представлятимуть двоє вихованців гуманітарного факультету та факультету політико-інформаційного менеджменту. Загалом упродовж п’яти тижнів у редакції «Дня» стажуватиметься молодь з 11 регіонів країни, що пройшли попередній відбір: традиційно — Львівщини, Рівненщини та Київщини; вперше — Криму, а також Волині, Херсонської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Харківської та Івано-Франківської областей.

Щороку «День» пропонує учасникам Літньої школи насичену програму: окрім роботи у режимі щоденної газети та виконання редакційних завдань, вона включатиме зустрічі зі знаковими постатями української політики, культури, інформаційного простору, майстер-класи від кращих журналістів «Дня», а також традиційний маршрут № 1 — екскурсійну подорож важливими з історичної точки зору місцями країни. Як говорить головний редактор «Дня» Лариса Івшина, «школа журналістики функціонує на двох стійких платформах — це газетна традиція і потреба в оновленні — ідентичність і модернізація».

Поспілкуватися з учасниками проекту наразі зголосилися письменник, публіцист, доктор філософських наук, проректор Острозької академії Петро Кралюк, дипломат, публіцист, письменник, епідеміолог Юрій Щербак, генерал армії України, Прем’єр-міністр 1995-1996 рр., секретар РНБО 1999-2003 рр. та міністр оборони 2003-2004 рр. Євген Марчук, економіст, громадський діяч та меценат, член Римського клубу Богдан Гаврилишин, дизайнер Павло Маков та шеф-редактор «Телекритики» Наталія Лігачова.