Фотовиставку, присвячену холодній війні, відвідали високопосадовці та іноземні делегації

30.05.2012

Фотовиставка, присвячена Холодній війні, яка експонується у підземній галереї Національного університету «Острозька академія» викликала неабиякий інтерес громадськості.

Так, 18 травня виставку відвідала шведська делегація, 24 травня — міський голова Рівного Володимир Хомко з делегацією зі США штату Техас. А 30 травня, після урочистої церемонії Конвокації-2012, відвідувачами виставки були депутат Рівненської обласної ради, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко, голова Острозької районної державної адміністрації Василь Дума, міський голова Острога Олександр Шикер та голова Острозької районної ради Рустам Хутиз.

Нагадаємо, що фотовиставку, присвячену Холодній війні відкрили 15 травня Директор Інституту національної пам’яті Агнєшка Рудзиньська, генеральний консул Польщі в Україні Марек Мартінек та ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Автори виставки Павел Сасанка та Славомір Стемпень вирішили показати історію холодної війни через призму фотографій не лише відомих і впізнаваних, але й таких, які змушують людей замислитись. Глибшому розумінню змісту фото сприяють короткі коментарі до них, афоризми тощо. Для виставки було використано фотографії з архівів Інституту національної пам’яті, Архіву нових актів, найвідоміших фотоагенцій світу.

Фотовиставка в Острозькій академії діятиме до 20 червня.