З’їзд екс-голів Братства спудеїв до 15-ої річниці студентського самоврядування в Острозькій академії

15.05.2012

Організація студентського самоврядування Національного університету «Острозька академія» «Братство спудеїв» цьогоріч відзначає 15-ту річницю від дати свого заснування. З цієї нагоди 13 травня до Альма-матер прибули випускники, які у різний час перебували на чолі студентського самоврядування в Острозькій академії. Ініціатором та модератором знакової зустрічі став чинний 12-ий голова БС, віце-президент Національного студентського союзу Віктор Артеменко. Програма, складена до приїзду гостей, передбачала спілкування із ректором НаУОА Ігорем Пасічником, екскурсії, відвідини етнофестивалю «Галас», презентації сучасного студентського життя Острозької академії, досягнень Братства спудеїв, неформальне спілкування, обмін досвідом. Ігор Пасічник розповів випускникам про розвиток ОА, плани та перспективи на майбутнє, згадував курйози минулого, співпрацю із кожним головою Братства спудеїв та відзначив унікальність всіх студентських лідерів Альма-матер. «На долю кожного із голів Братства спудеїв випадали свої випробування, з якими вони гідно справлялися, − зазначив ректор Острозької академії. Цей досвід допоміг їм досягати успіхів у житті». На думку Ігоря Пасічника, посада голови Братства спудеїв формує лідерські якості особистості.

Нагадаємо, Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» засноване 26 березня 1997 року. Співзасновники — Григорій Олійник та Олександр Талавера. Першим посаду голови Братсва спудеїв обійняв Сергій Глинянчук. Далі хронологія головування БС склалася наступним чином:

1997-1998 рр. — Оксана Бридько
1998-1999 рр. — Станіслав Шлапак
1999-2001 рр. — Олександр Корнійчук
2001-2003 рр. — Сергій Рибачок
2003-2005 рр. — Ольга Борисюк
2005-2007 рр. — Андрій Скоковський
2007-2008 рр. — Андрій Демчук
2008-2009 рр. — Алла Дубровик
2009-2010 рр. — Анна Тімуш
2010-2011 рр. — Ігор Дорош

У травні 2011 року студентство Острозької академії обрало Віктора Артеменка своїм головою Братства спудеїв. На цій посаді він перебуває і на сьогоднішній день.