Семінар на тему: «Я обираю життя» та презентація книги «Чому за життя?»

25.02.2012

25 лютого 2012 року у Національному університеті «Острозька академія» відбувся семінар на тему: «Я обираю життя».

Координатор «Руху за життя» в м. Острозі викладач кафедри релігієзнавства НаУОА Ольга Іщук розповіла про потребу існування «Руху за життя» та основні аспекти його діяльності: «Ніколи вбивство дитини не принесе комусь добра. Коли мати кривдить свою дитину, це шкодить не лише дитині, але і їй. Неможливо відділити добробут жінки від добробуту її дитини. Так само не можливо відділити добробут країни чи світу від добробуту окремої людини».

На Рівненщині рух «За життя!» діє з листопада 2006 року. За цей час його учасники зустрілися з майже двома тисячами старшокласників та студентів Рівненщини. Окрім спілкування, для молоді показують фільми про цінність життя та розповсюджують просвітницьку літературу. Також активісти руху «За життя!» організовують молитовні та просвітницькі акції, розповсюджують плакати та наклейки, які інформують про цінність життя з моменту зачаття.

В рамках семінару відбулася презентація книги Ренді Алкорна «Чому за життя?». «Жодна проблема не викликає таких суперечок та хвилювань, як аборти. Багато хто вважає, що ми повинні робити вибір між тим, щоб допомагати жінкам і допомагати дітям. Ця книга показує, наскільки важливо допомагати й тим, й іншим. Ренді Алкорн у стислій, м’якій формі пропонує співчутливі, підкріплені фактами відповіді на центральні спірні питання дискусії щодо абортів».

Книга містить в собі 20 глав, кожна з яких детально описує всі труднощі і наводить переконливі докази на користь позиції «за життя».

Бажаючі отримати книгу, можуть звернутися до викладача кафедри релігієзнавства Ольги Іщук або написати на адресу olia.ishchyk@oa.edu.ua.