Володимир Зубанов представив в Острозі новий історичний проект

28.02.2012

До Національного університету «Острозька академія» 28 лютого завітав народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Володимир Зубанов. До університету він приїхав із презентацією нового проекту з популяризації української історії. Темою розмови стала місія України в сучасному світі. Також Володими Зубанов повідомив про наміри створити серію картин про династію князів Острозьких.

«Данило Острозький — засновник династії, тому ми вирішили, що на першій картині буде зображений Данило Острозький у битві на Синіх Водах 1362 року. Адже саме у цій битві слов’яни вперше показали, що татар можна перемагати», — зауважує Володимир Зубанов.

На завершення зустрічі Володимир Зубанов подарував Острозькій академії портрет Кирила Лукаріса, одного із ректорів університету, а Ігор Пасічник презентував гостям енциклопедію «Острозька академія» на згадку про перебування в університеті.

Володимир Зубанов представив в Острозі новий історичний проект Володимир Зубанов представив в Острозі новий історичний проект