«Відчуй себе студентом-політологом»

28.01.2012

Викладачі та студенти кафедри політології Національного університету «Острозька академія» 28 січня провели ексклюзивний інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності «політологія». У якості гостей були учні одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій тощо.

Після екскурсії Острозькою академією учні зустрілися з деканом факультету політико-інформаційного менеджменту, кандидатом політичних наук, доцентом Андрієм Рибаком. «Викладацький склад цієї спеціальності має багато досягнень і нагород. А студенти-політологи часто є переможцями Всеукраїнських олімпіад з політології. Острозька академія забезпечує своїм спудеям такий рівень знань, який дозволяє перемагати і бути призерами різноманітних конкурсів», — розповів Андрій Ігорович.

Абітурієнти мали можливість відчути себе справжніми студентами, прослухавши лекцію «Спеціальність політологія і спеціаліст-політолог», яку прочитав викладач кафедри політології Сергій Рибачок. Пан Сергій розповів про спеціалізацію та підготовку фахівців-політологів, дисципліни, практичну частину навчання, підсумкову виробничу практику та місця працевлаштування випускників-політологів.

Крім цього, викладачі кафедри політології Віталій Лебедюк та Михайло Мозоль провели практичне заняття з курсу «Європейська інтеграція», на якому крім учнів також були присутні студенти-третьокурсники спеціальності «політологія». Для зацікавлення аудиторії викладачі організували брейн-ринг, об’єднавши студентів та учнів у декілька груп.

Наприкінці заходу відбулося засідання «Школи політичної аналітики «Поліс» та зустріч із випускником спеціальності «політологія» Анатолієм Октисюком.

«Відчуй себе студентом-політологом» «Відчуй себе студентом-політологом»