Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія визначила свого студентського пана Острозького

25 березня 2011

За підсумками конкурсу, що відбувся 24 березня в Національному університеті «Острозька академія», «Паном Острозьким-2011» обрали студента факультету романо-германських мов Антона Ксьонзика.

Вже протягом представлення, учасники конкурсу вражали глядачів своїми виступами. Серед інших завдань був конкурс перевтілення в образ одного з острозьких діячів, конкурс «Заповіт» та конкурс талантів, протягом яких учасники показували свої вміння гри на гітарі, трубі, співу, танців та навіть жонглювання гирями. Останнім професійно займається студент економічного факультету Арсен Малеш, який також є чемпіоном України у цьому спорті.

Переможець конкурсу отримав цінний сувенірний револьвер, перейнявши естафету від «Пана Острозького-2010» Дмитра Ткачука, а також сертифікат на отримання нагороди від Братства спудеїв, який вручила йому заступниця голови Братства спудеїв Наталія Шершньова.

Серед інших номінацій було призначено титул «Пан Артистичність» студенту гуманітарного факультету Василю Гончаруку, звання «Пан Неповторність» студенту факультету політико-інформаційного менеджменту Максиму Семенюку; мужнім за оцінками глядачів визнали студента, який представляв економічний факультет - Арсен Малеш; званням «Пан Талант» нагородили представника від правничого факультету Тараса Хмарука, титул «Пан Шляхетність» отримав  Віктор Гуменюк, студент із факультету міжнародних відносин.

За словами глядачів, вечір краси та елегантності чоловіків вдався на славу, а тому вони з нетерпінням чекають його повторення наступного року.