Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Презентація книги Галини Гандзілевської в Острозькій академії

25 березня 2011

Яскравою подією тижня стала презентація книги Галини Гандзілевської  під назвою «Театр і драматерапія у груповій роботі», яка відбулась 23 березня в Острозькій академії. Ця книжка є також посібником для вивчення курсів «Психодрама» та «Театр як соціокультурний феномен». 

Приємним сюрпризом для присутніх на презентації стала не лише інформація про тематику, зміст та призначення книги, але й концерт, який підготувало для гостей молоде покоління.