Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Олександр Ірванець святкував своє 50-річчя у Острозькій академії

25 січня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч із відомим письменником Олександром Ірванцем з нагоди його 50-річчя. «Якби мене спитали, що ви будете робити, коли дізнаєтесь, що завтра настане кінець світу, я би відповів, що читатиму лекції у Острозькій академії», – заявив ювіляр у вступній промові.
 
Дійство транслювалося на радіо «Свобода» у прямому ефірі. Щоб привітати Олександра Васильовича, на захід завітали письменник та перший проректор НаУОА Петро Кралюк, член Національної  спілки письменників та викладач Острозької академії Олександр Криловець, поет та перекладач Андрій Бондар, літературний критик та есеїст Олександр Бойченко і патріарх літературної групи «Бу-Ба-Бу» Юрій Андрухович. Також під час зустрічі прозвучала ода, присвячена ювіляру, на слова Олександра Криловця і музику Олександри Пахмутової.
 
Знаний своєю епатажною репутацією Ірванець і цього разу не втримався від того, щоб вразити публіку. Його маска Спайдермена промовисто довела усім, що дух  «Бу-Ба-Бу» у тілі поета іще міцний.