Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти академії обговорили проект нового закону про вищу освіту

22 березня 2011

У ході міжнародного форуму органів студентського самоврядування «Здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху», організованого Братством спудеїв НаУ «Острозька академія» спільно із Національним студентським союзом (НСС), який відбувся 18 березня, представники студентської молоді обговорили проект нового закону про вищу освіту. Після активних дискусій учасники запропонували своє власне бачення і пропозиції з приводу змін та покращення «основного» документу студентства. І, що найважливіше, обговорили стратегію подальших дій у боротьбі за права студента.

В межах Форуму відбувся також III Конгрес Національного студентського союзу, на якому присутні заслухали звіти членів Виконавчого комітету, Контрольно-ревізійної комісії, голів Координайційних рад НСС. Також учасники форуму обрали новий склад вищезазначених статутних органів.

Про здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху розповів президент НСС Анатолій Ігнатович та висловив бажання і надалі виконувати його основну функцію – активізацію студентської молоді.