Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Відбувся другий тренінг «Школи студентського лідерства»

20 січня 2011

В Острозькій академії відбулося друге заняття в рамках проекту Братства спудеїв «Школа Студентського Лідерства». Тренінг пройшов на тему «Тайм-менеджмент та постановка цілей».

Тренером заняття була студентка гуманітарного факультету НаУОА Тетяна Кучерук, яка закінчила програму Київського гештальт-університету за напрямом «Тілесно-орієнтована психотерапія у гештальт-підході» на базі психологічного центру організаційного й особистісного розвитку «Ніка». Учасники тренінгу мали змогу проаналізувати використання свого часу та обставини, що на нього впливають. Також вони спробували визначити сильні та слабкі аспекти свого "Я", сформувати образ року, що почався, та розпланувати самореалізацію впродовж нього. Тренінг пройшов у теплій та дружній атмосфері й, на думку учасників, допоміг їм ще більше себе пізнати та зробити крок назустріч самореалізації.