Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Юні знавці Біблії змагалися в Острозькій академії

18 березня 2011

В Острозькій академії стартувала IV Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Цьогоріч вона присвячена 450-річчю Пересопницького Євангелія та 430 річниці Острозької Біблії.

Ця олімпіада уже вчетверте проводиться у стінах Острозької академії. Участь у ній беруть учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл усієї України. На урочистому відкритті турніру декан гуманітарного факультету Василь Жуковський назвав олімпіаду святом Біблії, молодості, юності та істини і подякував всім, хто доклав зусиль до цієї нелегкої справи – виховання молоді на засадах християнської моралі.

Олімпіада організована за підтримки Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, Володимира Марущенка – голови Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями, Єпископа Михайла Панночки – президента Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської-п’ятидесятників, Наталії Цвященко – директора обласного благодійного фонду «Східноєвропейська місія» та багатьох інших. Це захід, який об’єднує людей, для яких спільна віра в Бога та любов до Божого слова.