Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії отримали нагороди у змаганнях із судових дебатів у НаУКМА

17 березня 2011

12-13 березня студенти Острозької академії спеціальності право взяли участь в Четвертих щорічних дебатах з цивільного права і процесу.

Дебати проходили в стінах Національного Університету «Києво-Могилянська академія» за ініціативи Студентського наукового товариства правників «Scholaris». Серед інших 16 команд-учасників були також представники Національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Хмельницького університету управління та права, Львівського національного університету ім.І.Франка та інші.

Змагання проводилися у два етапи. Напередодні змагань надсилалися підготовлені процесуальні документи, а саме позов та заперечення проти позову, які оцінювалися в окремих номінаціях, а 12 та 13 березня відбувався усний етап дебатів. Національний університет «Острозька академія» був представлений на дебатах двома командами: перша – у складі Циголко Наталії та Максимчук Оксани, студентками 3 курсу,  та друга – у складі Михальчук Олени та Моспанюк Ірини, студентками магістеріуму. Ці команди вибороли право брати участь у всеукраїнських дебатах з цивільного права і процесу за результатами внутрішніх змагань, які проводилися в НаУОА. Переможцями у внутрішніх змаганнях стала команда у складі Михальчук Олени та Радька Юрія, однак склад команди для участі у всеукраїнських змаганнях був змінений в зв’язку з участю Радько Юрієм у фіналі Сьомого стипендіального конкурсу юридичної фірми АНК (м. Одеса). Команди висловлюють подяку в.о. декана правничого факультету Філіп’єву Артему Олександровичу за активне сприяння та проведення внутрішнього відбору.

За результатами проведених змагань команда у складі Циголко Наталії та Максимчук Оксани вийшли у чвертьфінал, а команда Моспанюк Ірини та Михальчук Олени вийшли у півфінал та отримали нагороди в номінаціях «Найкращий позов» та «Найкраще заперечення проти позову». Варто зазначити, що надіслані процесуальні документи перевірялися викладачами НуКМА та представниками юридичних фірм і були високо оцінені ними. Так позов отримав 50 із можливих 50 балів, а заперечення проти позову 49,5 з можливих 50 балів.

Команди відзначили високий рівень проведених судових дебатів та висловлюють подяку організатору змагань студентці 5 курсу Каріні Лютенко та Студентському науковому товариству правників «Scholaris». Понад 20 юристів-практиків було залучено організаторами в якості суддів, була забезпечена повна анонімність учасників, а також команди були поставлені в рівні умови, оскільки виступали як на стороні позивача, так і на стороні відповідача, що якісно відрізняє ці змагання від інших, які проводяться в Україні.