Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Творчий вечір, присвячений жінкам, які впливали на творчість Тараса Шевченка

16 березня 2011

Кафедра журналістики та літературознавства шістнадцятого березня провела творчий вечір, присвячений жінкам, які впливали на творчість Тараса Шевченка.

У заході брали участь студенти-магістранти української філології та міжнародних відносин, а також викладачі. Вони декламували поезії великого Кобзаря, обговорювали проблеми творчості та відлуння інтимних стосунків у мотивах поезій.

Модератор заходу Оксана Пухонська зауважила, що Шевченко – передусім людина, чоловік, який кохав і був коханим. І це було початком та джерелом його натхнення до створення поетичних та художніх полотен.