Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії почали вивчати китайську

16 березня 2011

14 березня розпочались перші заняття з вивчення китайської мови на базі Національного університету «Острозька академія». За сприяння посольства Китаю в Україні, студенти Національного університету «Острозька академія» мають змогу пройти курс вивчення китайської мови та отримати сертифікати, що засвідчуватимуть їх базовий рівень володіння мовою. Мовні курси проводитиме викладач Синьцзянського університету, професор Фида Умар.  В Україні такий варіант студіювання китайської наразі проводиться лише в Острозі та Києві.  

Для Острозької академії почин у царині вивчення східних мов має істотне значення, адже можливо незабаром китайська входитиме до переліку іноземних мов, що вивчатимуться в університеті. Станом на цей час на мовні курси записалися вже близько сорока спудеїв, яких буде поділено на чотири групи. Крім того, сформовано групу з викладачів, які виявили бажання вивчати китайську.

Слухачі курсу відвідуватимуть заняття двічі на тиждень упродовж решти навчального року.