Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Колядуємо по-острозьки

16 січня 2011

У студентсько-викладацькому храмі Національного університету «Острозька академія» 16 січня пройшов VI Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок. У ньому взяли участь колективи Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Серед учасників було відразу кілька представників Острозької академії. Це і Молодіжний камерний хор «Елеос», і хор студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького «Благовість», і театральна студія «Слово».

Кожен колектив після виступу отримав диплом про участь у фестивалі та подарунок від організаторів – фото зі свого виступу на VI Всеукраїнському фестивалі колядок та щедрівок 2011 у м. Острозі.