Економічний святкує 16-річчя!

14.06.2011

Тиждень, що минув, був особливим для багатьох студентів Острозької академії, адже із 6 по 10 червня економічний факультет НаУОА відзначав своє 16-річчя.

Упродовж усього тижня діяла виставка портретів «неПростим Олівцем» в.о. декана економічного факультету Андрія Цапіна.

У понеділок, прикрасивши академічний парк вивіскою «Економіка — 16 років», студентська рада економічного факультету сповістила усіх про початок святкування. Відкриття Тижня економічного факультету розпочалося на стадіоні університету, де із вітальним словом виступили Голова Братства спудеїв Віктор Артеменко, старший лаборант деканату економічного факультету Тамара Галецька та в.о. декана економічного факультету Андрій Цапін. Завершили відкриття урочистою ходою усім факультетом навколо стадіону до академічного парку. Після цього на усі академічні групи економістів чекала дружня фотосесія.

У вівторок на великій перерві за сприяння студентів економічного факультету в Острозькій академії відбувся концерт «Жива музика», до якого долучилися студенти правничого, гуманітарного факультетів та факультету романо-германських мов. Спів та гра на музичних інструментах в живу дала змогу відпочити від пафосу та насолодитися справжнім мистецтвом.

Ще одним заходом другого дня святкування була презентація збірки поезій студентів та викладачів економічного факультету під назвою «Свято у подарунок». Під час презентації юні поети доводили глядачам у залі, що економісти — творчі люди. Вони читали власні поезії, майстерно грали на музичних інструментах й танцювали. Ввечері в актовій залі відбувся студентсько-викладацький концерт «Шедеври української пісні», в основі якого лежала історія молодого юнака, що потрапив до Острозької академії, де його переконали, що українська творчість варта уваги.

Відзначаючи святковий екватор, студенти 3-го курсу Юрій Каліщук та Руслан Кот розробили символіку економічного факультету у вигляді графіті та присвятили свій шедевр Острозькій академії. Завершився цей день веселим походом на природу викладачів і студентів економічного факультету. Там вони проводили багато цікавих, розважальних конкурсів, у тому числі «Веселі старти».

Четвертий день святкування Тижня економічного факультету був примітний тим, що студентки, розфарбовані білою косметичною глиною, створили живі скульптури персонажів, пов’язаних з економікою.

Концерт «Назад у майбутнє» став завершальним заходом Тижня економічного факультету. Організатори запевняють, що концерт названий так, через свою концепцію показу від останнього номера до першого та своєрідне «молодшання» конферансьє, від Івана Івановича Топішка до студентів першого курсу. Родзинкою заходу стали викладачі, які взяли участь у концерті та по його закінченню пригостили усіх смачним тортом.

Після концерту на усіх гостей чекала дискотека під відкритим небом з конкурсами та драйвовою музикою.