Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Благодійна акція для дітей із малозабезпечених сімей

13 квітня 2011

За ініціативи Братства спудеїв та «ОстРадіо» до Дня святого Валентина в соціальній мережі «Вконтакті» був запущений проект «Живі торги». Кошти, зібрані за результатами цього проекту, студенти залучили для допомоги та підтримки малозабезпечених сімей. Так, студенти Острозької академії влаштували благодійну акцію «Подаруй дитині радість».

У вівторок, 12 квітня, у Будинку школяра зібралося 45 діток, а також їх батьки, вчителі та працівники установ, які займаються справами дітей та молоді. Діти із малозабезпечених сімей отримали подарункові пакети з солодощами, іграшками та канцелярськими приладами. А також змогли взяти участь у  розважальній програмі у вигляді конкурсів та змагань.

Студентам вдалося створити атмосферу тепла і любові. Найбільшим подарунком для діток стала увага, дбайливість і піклування, які так необхідні у житті кожного.