Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом «Документознавства та інформаційної діяльності»

24.12.2011

Викладачі та студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» 24 грудня провели ексклюзивний інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». У якості запрошених були учні одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Перед реєстрацією майбутні абітурієнти заповнювали анкети про те, звідки вони дізналися про вищезгадану акцію, чому вирішили відвідати цей захід. Крім того, учні писали своєрідний тест «А ким ти можеш стати?» Також кожному гостю надавалась папка, де містились загальні відомості про «Острозьку академію», зокрема про спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність», газета університету, календарик та лінійка.

Потім учні прослухали лекцію з курсу «Теорія і практика PR», яку провела викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Оксана Прасюк. Після цього кандидат політичних наук, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Андрій Рибак та кандидат наук з державного управління, старший викладач, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Олена Шершньова надали запрошеним загальну інформацію про «Острозьку академію», специфіку навчання в ній, а також обговорили особливості вступної кампанії. Також було презентовано й обговорено студентський фільм «Чому я обрав спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність?»

Після невеликої екскурсії університетом майбутні абітурієнти мали невеличку перерву, а потім взяли участь у практичному занятті з курсу «Психологія реклами». Завідувач кафедрою документознавства Олена Шершньова зазначає: «Гостями нашої акції були двадцять вісім учнів, що приїхали з різних куточків Рівненщини. Така кількість, на мою думку, є оптимальною, оскільки приблизно збігається зі складом академічної групи, тому з ними було дуже легко працювати. Хотілося б відзначити, що проведений захід у своїй назві мав слово „відчуй“, бо учні перебували саме у такій „живій“, робочій атмосфері в оточенні інших студентів, а тому мали можливість відчути себе справжніми студентами».

Інформаційно-
діяльності» Інформаційно-