Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Акція «Подаруй надію»

19 грудня 2011

Cтуденти факультету міжнародних відносин 19 грудня провели благодійну акцію «Подаруй надію» для учнів Острозького інтернату для дітей з вадами слуху.

Студенти НаУОА вкотре продемонстрували, що вони не є байдужими до мрій знедолених дітей. Вже вдруге з ініціативи студентів факультету міжнародних відносин була проведена благодійна акція «Подаруй надію» для учнів Острозького інтернату для дітей з вадами слуху. Наші спудеї організували збір подарункових коробок зі солодощами, в кожній з яких іскрив промінчик надії. Для 120 учнів Новорічна Казка стала реальністю, отримані пакунки допомогли їм відчути атмосферу свята. Натомість, студенти відчули важливість благодійних справ, спілкуючись з дітьми, для яких надія важлива понад усе. Учні школи радо привітали волонтерів і в подяку за їхню добру справу підготували чудову виставу для гостей з Острозької Академії.

Ініціативу спудеїв підтримали і наші канадські гості, що активно брали участь у акції.