Академія відкриває двері абітурієнтам

05.12.2011

Усі бажаючі абітурієнти, які зацікавились Острозькою академією як майбутнім місцем здобуття вищої освіти, в першу суботу грудня мали змогу відвідати університет і дізнатися більше інформації про нього. Організатори Дня відкритих дверей запропонували випускникам шкіл пробні тестові завдання з різних навчальних дисциплін, пам’ятки абітурієнта, а також розповіли про умови вступу до університету, його освітні та виховні традиції, специфіку навчання та організації позааудиторного життя студентів.

«Острозька академія робить акцент перш за все на розвитку критичного мислення у молодого покоління, а не на звичайному засвоєнні теоретичних знань. — говорить ректор академії Ігор Пасічник. — Студенти нашої альма-матер — це люди з якісно новим типом світогляду, носії нових моральних та духовних цінностей, еліта української держави».

Декани шести академічних факультетів надали інформацію про окремі спеціальності, кафедри, гуртки, наукові студії університету. Про особливості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, правильний вибір дисциплін, умови подання документів та зарахування абітурієнтів до числа студентів Острозької академії розповіла секретар приймальної комісії, директор Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання Галина Пастушок.

Усі учасники загальноакадемічного Дня відкритих дверей мали можливість дізнатися про історичне минуле університету, оглянувши його музеї та виставкові зали.

Марія Калюга, с. Перемильце Горохівського району Волинської області:

Про Острозьку академію мені розповіла моя подруга, яка наразі є студенткою першого курсу і яка розповіла мені дуже хороші речі про університет. Сьогодні я дізналася чимало інформації про цей вищий навчальний заклад. Я вражена академічною атмосферою і тим, що роблять для студентів Ігор Пасічник і всі викладачі. Сподіваюся, що я буду вивчати економічну кібернетику у цьому закладі.

Руслан Пасічник, с. Адамівка Віньковецького району Хмельницької області:

Острозька академія — це університет, де працюють висококваліфіковані спеціалісти, відповідно, вони можуть дати хорошу освіту і професійність майбутнім студентам. В наш час важко знайти роботу. Якісні знання — це перший крок на кар’єрному шляху. Про Острозьку академію чули багато хороших відгуків від наших земляків, які зараз тут навчаються. Тому моя дочка хоче вивчати українську мову і літературу саме в цьому університеті.

Катерина Вухата, м. Ланівці Тернопільської області:

Мені подобається, що Острозька академія звертає увагу на духовний і моральний розвиток людини. Це найстаріший університет Східної Європи. Тому, як на мене, бути студентом такого навчального закладу надзвичайно престижно. Я чула безліч хороших відгуків про академію від студентів і випускників академії, а також відстежую усі новини про Острозьку академію в ЗМІ та мережі Інтернет. Планую подавати документи на економічний і правничий факультети.

Академія відкриває двері абітурієнтам Академія відкриває двері абітурієнтам Академія відкриває двері абітурієнтам