Курс лекцій із собріології від професора Федора Калінічука

24.11.2011

Протягом тижня, з 21 до 25 листопада, студенти Національного університету «Острозька академія» слухають курс лекцій із собріології від професора Міжнародної академії тверезості Федора Калінічука. Студенти мають можливість дізнатися основні аспекти наукового обґрунтування шкідливості алкоголю здоров’ю молодої людини і шляхи збереження природної тверезості. Також слухачі курсу поглиблять свої знання про психологічну та педагогічну сторони алкогольної залежності.

«Тля того, щоб молода людина знала, що добре, а що погано, потрібно надати їй можливість вибору, а для цього дати повне двостороннє уявлення проблеми. Моєю метою є саме показати можливість вибору, яка ґрунтується на пізнанні чоловічої та жіночої психогології, поведінки молодої людини у соціумі та вплив алкоголю на цю поведінку», — зауважує Федір Калінічук.

Міжнародна академія тверезості, за словами лектора, створює цікаві фільми для пізнання впливу на організм алкоголю зсередини. В них яскраво та доступно пояснені всі аспекти цього впливу та подальші наслідки від нього.