Острозькі студенти отримали стипендії від Леоніда Кучми

17.11.2011

У рамках святкування Міжнародного Дня студента до Національного університету «Острозька академії» завітав Президент України 1994-2005 рр. Леонід Кучма. Також гостями університету стали заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України Микола Сорока, академік НАН України, директор Інституту археології НАН України Петро Толочко, директор Видавничого дому АДЕФ-Україна Ігор Шпак, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Губанов, заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко та меценат Острозької академії Олег Каштан.

Леонід Кучма привітав усіх зі святом і вже традиційно вручив стипендії найкращим студентам шістьох факультетів за особливі досягнення у навчальному процесі. Ними стали Наталія Богдан, Анастасія Грицюк, Наталія Курилюк, Василь Махлюк, Наталія Максимчук та Вікторія Хижевська. Стипендіати подякували меценату теплими словами, а ректор академії Ігор Пасічник нагородив Президента перснем князя Василя-Костянтина Острозького.

Окрім стипендій студентство університету отримало у подарунок цінні книги від гостей. Академік Петро Толочко подарував свою наукову працю під назвою «Ярослав Мудрий», Ігор Шпак — книги на економічну тематику, а Олег Каштан, продовжуючи свою меценатську діяльність, — цінну книгу «Пересопницьке Євангеліє. Витоки і сьогодення»

У рамках зустрічі також відбулася презентація другого видання енциклопедії «Острозька академія», що стала результатом співпраці нашого університету, фонду «Україна» та видавництва «АДЕФ-Україна». Перші примірники цієї унікальної книги отримали в подарунок гості академії.

Острозькі студенти отримали стипендії від Леоніда Кучми Острозькі студенти отримали стипендії від Леоніда Кучми Острозькі студенти отримали стипендії від Леоніда Кучми