Підсумки конкурсу «Витоки» 2011

24.10.2011

Журі конкурсу «Витоки» визначило переможців 2011 року у номінаціях «Поезія», «Проза» і «Дитяча література». Ними стали — Власенко Інна (Чернігівська область, м. Семенівка), Якимчук Любов (м. Київ) та Кузьменко Дмитро (твір вилучено на прохання автора)(м. Житомир) відповідно. У інших номінаціях було вирішено не визначати переможців, а надати заохочувальні премії у розмірі 200 гривень наступним учасникам конкурсу:

– у номінації «Поезія»:

Безпалько Уляна (м. Тернопіль)
Боровцова(Невиліковна) Мар’яна (м. Київ)
Дьомова Наталія (м. Львів)
Луганська Катерина (м. Київ)
Матюша Валерія (Луганська обл., м. Красний Луч)
Нагірна Діана (Волинська обл., Луцький р-н, с. Новостав)
Полунін Антон (м. Київ)
Романчук Єлизавета (Житомирська обл., смт. Ємільчине)
Федько (Кібець) Наталія (Дніпропетровська обл., Межівський р-н, смт. Межова)

– у номінації «Проза»:

Газізянова Катерина (Хмельницька обл.., м. Старокостянтинів)
Годунок Наталія (Рівненська обл.., м. Кузнецовськ)
Козак Дмитро (Дніпропетровська обл.., Синельківський р-н, с. Іларіонове)
Крапивницька Марта (м. Львів)
Круглик Наталія (Рівненська обл.., Здолбунівський р-н, с. Білашів)
Лісовська Юлія (Рівненська обл., м. Дубно)
Свиріпа Ольга (м. Рівне)
Слободзяна Іванна (Хмельницька обл.., м. Шепетівка)
Солонська Оксана (Запорізька обл.., Куйбешивський р-н, смт. Камиш-Зоря)
Щепанський Віталій (м. Рівне)
Якубович Михайло (Хмельницька обл.., м. Нетішин)

– у номінації «Дитяча література»:

Антонова Влада (м. Житомир)
Балюк Юрій (Житомирська обл.., м. Бердичів)
Бреславська Ксенія (Донецька обл., м. Зугрес)
Винник Тетяна (Чернігівська обл.., м. Ніжин)
Лисенко Анастасія (Донецька обл.., м. Горлівка)
Чепура Роман (Рівненська обл., Зарічненський р-н, с. Івачинці)

– у номінації «Фентезі»:

Дев’ятко Наталія (м. Дніпропетровськ)
Шикіна Олена (Донецька обл.., м. Краматорськ)

Роботи переможців, а також тих, хто нагороджений заохочувальними преміями, будуть розміщені на офіційному сайті Національного університету «Острозька академія».

Нагородження учасників відбудеться 9 листопада 2011 року о 12.00 год. у залі засідань Вченої Ради університету.